01. Бачення руху 

У Бога є надзвичайний план, і ти є його частиною. Він викликає у тебе бажання досягати тих мрій, які Він відкриває тобі. Цей урок запрошує тебе зосередитися на цьому баченні та голосі Божому. Зрозуміти бачення Бога – це життєвоважливий крок у побудові руху. Ми слідуємо за голосом нашого Доброго Пастиря. Він веде нас у побудові духовних рухів.

 

Перейти до уроку

02a. Ділитися своєю вірою 

Ми посланці, покликані сміливо представляти нашого Царя. Нам дано чудове послання, яке возносить Христа та закликає інших повірити в Ісуса. Кожен віруючий бажає знати як переконливо та ефективно ділитися своєю вірою. На цьому уроці ми розглянемо приклад євангелізації, який знаходимо у книзі Дії Апостолів, і підготуємо себе до ефективного проповідування Євангелії, щоб ходити і проповідувати у вірі.

Перейти до уроку

02b. Як ділитися своєю вірою - діаграма

There are many ways to share our faith.  Sometimes just having a pen and paper is all you need.  In this lesson you will learn how to share the gospel while you sketch out a diagram.   You will find both a video showing you how to draw the diagram and a step by step walk-through. The Diagram has become a favorite way for many to share their faith.

 

Перейти до уроку

03. Євангеліє милосердя 

Проповідуючи Євангеліє, ми ділимося любов’ю Христа. Ці дві речі завжди йдуть разом. Ми прагнемо виявляти людям турботливе серце, пам’ятаючи, що Ісус любив і чинив милосердя. Виявляючи справжнє зацікавлення до інших та бажання знати краще наших ближніх, впливає на те, як ми спілкуємося з людьми. Щоб побудувати міцні стосунки важливо ставити добрі запитання. Бог, Який велів нам плакати з тими, хто плаче, і радіти з тими, хто радіє, допоможе нам рости у співчуттті до загублених.

Перейти до уроку

04. Покладаючись на Святого Духа 

Бог дав нам усе, що потрібно. Його дар Святого Духа дає нам силу і ведіння, яке необхідне для християнського життя. Ісус не лише послав нам Духа, але й навчив нас як ми можемо покладатися на Нього та ходити у Ньому. Цей урок розглядає вказівки Христа та дає практичні поради щодо життя, залежного від Бога.

 

 

Перейти до уроку

05a. Як завершити розмову про Євангеліє 

Євангелізація включає в себе момент, коли людина повинна зробити свій вибір. Але Євангеліє – це не просто інформація. Це також запрошення. Євангеліє закликає слухача відгукнутися на добру новину, повіривши у Сина Божого. Як допомогти людині особисто відгукнутися на це запрошення? Як допомогти їй зрозуміти, де вона перебуває у духовній мандрівці? Цей урок розвиває навички розмови про Євангеліє на особистісному рівні. Він вчить нас як реагувати на різні реакції людей щодо Євангелія.

Перейти до уроку

05b. Завершення розмови - діаграма

Now that you are familiar with The Diagram it is time to learn how to use this tool to bring someone to a very important moment -- the moment of decision.  The message of the gospel calls someone to respond.  Once you have drawn out the diagram there are several important questions that will help someone decide where they are in relationship to God.  This lesson is packed with wisdom that others have learned over the years.  They would like to share it with you!

Перейти до уроку

06. Розповідаючи свою історію 

Коли Бог працює у житті людини, то Він дає їй історію. Така історія – це потужний інструмент, за допомогою якого можна розповісти Євангеліє. У тебе також є історія. Її треба розповідати іншим часто і вміло. На цьому уроці у тебе буде нагода попрацювати над своєю історією та методами як краще ділитися нею.

 

 

Перейти до уроку

07. Духовне примноження 

Бог змінить світ. У 2 Тим. 2:2 бачимо образ того, як Він це зробить. На цьому уроці ми розберемо цей вірш у контексті. Ідея духовного примноження не є розмитою. Бути духовним примножувачем вимагає конкретних дій. На цьому уроці ти дізнаєшся про принципи духовного примноження та навчишся їх застосовувати.

 

Перейти до уроку

08. Допомагаючи нововірцям у зрості – 1

Бог порівнює духовне життя з життям природи. Насіння росте. Йому необхідна вода та щоб хтось доглядав його. Це духовний процес. У нас є привілей допомогти новонаверненому християнину рости. На цьому уроці ми проаналізуємо важливість перших кроків у вірі. Цей матеріал навчить вас як допомогти нововірцю здобути впевненість у Христі.

Перейти до уроку

09. Допомагаючи нововірцям у зрості – 2

Роки досвіду допомогли апостолами виокремити ключові принципи, необхідні для зросту новонавернених християн. На цьому уроці ми розглянемо та навчимося їх застосовувати. Покаяння повинно бути присутнім впродовж усіх наших стосунків з Богом.

Перейти до уроку

10. Духовні рухи – 1

По всьому світу Бог зрощує групи студентів, які довіряють Йому. На цьому уроці ми розглянемо кілька духовних рухів, які описані у Новому Завіті. У такий спосіб ми визначимо серце духовного руху. Кілька практичних запитань допоможуть зрозуміти подальші кроки для руху, який ви будуєте.

Перейти до уроку

11. Я і моя команда 

Бог працює у спільноті. Він створив нас, щоб ми були одним тілом у Христі. Разом ми слідуємо за Його шляхом. Разом ми служимо Господу. Робота в команді є життєвонеобхідною. На цьому уроці ми розглянемо основні елементи роботи в групах, а також визначимо, що нам треба робити для формування та зміцнення команди.

Перейти до уроку

12. Біблійний заклик до навчання учнів 

Навчання учнів – основна суть побудови руху. Кожен будівничий руху повинен вивчити 28-ий розділ Євангелія від Матвія. Кожен учасник руху постійно стикається із заповіддю Христа, просячи Бога дати йому силу досягнути мети. На цьому уроці ми розглянемо цей текст та вивчимо, що означає бути учнем і як навчати інших стати учнями Христа.

Перейти до уроку

13. Друга зустріч 

Добра перша розмова про Ісуса не є запорукою, що нам вдасться зустрітися з людиною вдруге. Це може розчаровувати. Ми очікуємо, що ті, хто почули про Ісуса, захочуть зустрітися з нами знову. На цьому шляху ми стикаємося з викликами, намагаючись побудувати стосунки з людьми, які виявили зацікавлення до духовних тем. На цьому уроці ми проаналізуємо цю ситуацію та запропонуємо практичні поради.

Перейти до уроку

14. Боже Слово 

Боже Слово – це лампадка для наших ніг та світло для нашого шляху. Бог веде нас через Своє Слово. Воно говорить нам те, що ми повинні знати, у що повинні вірити та як повинні жити. Щоб отримати усі ці багатства християни взяли за звичку вивчати Боже Слово. На цьому уроці ми розглянемо, що Біблія говорить про себе, а також розберемо уривок, який промовляє до наших сердець.

 

Перейти до уроку

15. Побудова нового покоління 

Суть духовного примноження полягає в тому, що ми маємо учнів, які також мають учнів. Одна річ працювати з учнями напряму у контексті особистих стосунків. Але коли ваші учні мають своїх учнів, у вас з’являються нові відповідальності. Тепер ви наставляєте учня, який наставлятиме інших учнів. На цьому уроці ми розглянемо ці нові відповідальності та необхідні для цього навички.

 

 

Перейти до уроку

16. Духовні рухи 2

Духовний рух пізнають по його діяльності. Це наочні вияви праці Божих людей. Однак, рух – це значно більше, ніж просто сукупність різної діяльності. Здорові рухи стоять твердо у Господній присутності та випромінюють культуру, яка заохочує кожного до пошуку можливостей для зросту. Здоровий рух виявляється у духовній залежності від Бога, вірі та присвяті до спільноти. На цьому уроці ми розглянемо ключові, однак дещо приховані елементи здорового руху.

Перейти до уроку

17. Лідерство у малій групі

Духовний ріст пов’язаний зі спільнотою. Бог працює через життя інших, щоб підбадьорювати нас, кидати нам виклики та підштовхувати до зросту. Малі групи – це один з ефективних шляхів побудови спільноти. Лідерство у малій групі часто вимагає нових відповідальностей та ефективного застосування різних навичок. На цьому уроці ми розглянемо ці навички та відповідальності.

Перейти до уроку

18. Сила молитви 

Благодаттю Божою ми є частиною духовної сім’ї. Ця сім’я шукає Господа і служить Йому разом. Наша робота невід’ємно пов’язана з молитвою. Разом постаємо перед Господом. Разом прославляємо Його. Разом слухаємо Його голосу. Молитва – це необхідний компонент духовного зросту. На цьому уроці ми навчимося молитися разом як спільнота.

Перейти до уроку

19. Ефективне учнівство 

Для того, щоб навчити інших учнів, нам необхідно знати, що вимагається від нас. Що є корисним у цьому процесі? Як послідовно підбадьорювати інших, провадячи їх у Христовому учнівсті? На цьому уроці ми розглянемо основні теми про учнівство. У вас також буде нагода зробити крок віри і стати наставниками для інших.

Перейти до уроку