Czym jest Volt?

VOLT to program szkoleniowy stworzony, by pomóc ci dzielić się Ewangelią i prowadzić innych w uczniostwie. Kładzie nacisk na podstawowe umiejętności jakie sa potrzebne by stworzyć i rozwijac duchowy ruch.

 

VOLT zawiera 20 lekcji, które pomagają nam rozwijać się w roli ewangelizatora, prowadzącego innych w uczniostwie i duchowego pomnożyciela. Wszystko to najlepiej rozwija się środowisku wspólnoty, umacnianej łaską naszego wspaniałego Boga.

 

Przechodz przez lekcje we własnym tempie. Zapoznawaj się z lekcjami w kolejności jaka ci odpowiada. Pozwól by lekcje stawiały ci wyzwania i były zródłem wspaniałych tematów do dyskusji z innymi wierzącymi lub może z kimś kto jest twoim liderem.

Cele kursu

 

1. Podnieść pewność siebie i umiejętności w dzieleniu się Ewangelią:

◊ Nauczyć się ufać Bogu i w kreatywny sposób nawiązywać kontakt z ludzmi podczas dzielenia się Ewangelią.

◊ Regularnie podejmowac inicjatywę w dzieleniu sie Ewangelią.

2. Rozwinąć umiejętności w dziedzinie prowadzenia nowych wierzących stawiających pierwsze kroki w wierze.

3. Zrozumieć i mieć aktywny wkład we wzrost duchowego ruchu przy równoczesnym doswiadczaniu Boga działającego przez społecznośc uczniów.

4. Prowadzić innych w uczniostwie, przekazując zarówno swoje życie i Słowo Boże.

5. Rozwijanie nawyku przekazywania innym tego czego sami się nauczyliśmy.

 

Jak mam zacząć?

 

Poniższe menu pomoże ci zapoznać sie z tematami tego programu szkoleniowego.

 

Proszę zauważ, każda lekcja prowadzi cię do Słowa Bożego gdzie odkrywasz jego polecenia. Siłą tego szkolenia jest jedna rzecz - Boże Słowo. Poświęć czas by zastanowić sie i rozwazyć w jaki sposób możesz być wiernym sługą przez przestrzeganie wszystkiego, co Bóg polecił.

 

Większośc lekcji kończy się krokami wiary. Ufając Bogu podejmujemy działanie, wcielamy w życie to czego się nauczyliśmy.

 

Aby rozpocząc pracę z lekcjami kursu Volt, proszę zaloguj się używając aplikacji Facebook. Kiedy to zrobisz, Twoje odpowiedzi będą mogły być zapisane. Za każdym razem, gdy powrócisz na stronę będziesz mógł zobaczyć swoją dotychczasową pracę. Jeśli się nie zalogujesz, system nie będzie miał możliwości zapisania Twoich odpowiedzi. 

 

Powrót do strony głównej