Що таке ВОЛЬТ?

ВОЛЬТ – це навчальна програма, за допомогою якої ви зможете ділитися Євангелієм та навчати інших. У програмі пояснюються основні навички, які потрібні для формування та росту духовного руху.

 

У програмі ВОЛЬТ є 20 уроків для індивідуального вивчення, які допожуть вам стати кращими проповідниками Євангелія, учителями та духовними примножувачами. Результат буде кращим, якщо проходити уроки у спільноті, що живе благодаттю нашого славного Бога.

 

Оберіть свій розклад для уроків. Вивчайте їх у будь-якому порядку. Надіємося, що через ці уроки ви дізнаєтеся багато нового. Також заохочуємо Вас до обговорення наших тем з іншими віруючими, а також з вашим духовним наставником.

Мета уроків

 

1. Збільшити впевненість та покращити навички проповідування Євангелія:

◊ Навчитися довіряти Богові та творчо залучати людей до розмови про Євангеліє.

◊ Регулярно виявляти ініціативу проповідувати Христа.

2. Навчитися вести нововірців у їхніх перших кроках віри.

3. Розуміти і активно долучатися до побудови духовного руху, відчуваючи Божу працю через спільноту учнів.

4. Навчити інших, поєднуючи життя та Слово Боже.

5. Сформувати звичку ділитися своїми знаннями з іншими.

 

З чого почати? 

 

Наступне меню допоможе вам ознайомитися з темами програми.

 

Зверніть увагу, кожен урок посилається на Боже Слово, щоб так зрозуміти Його характер. Силу у цьому навчанні можна знайти лише в одному місці – Божому Слові. Виділяйте час на роздуми як бути вірним слугою, виконуючи все, що Бог заповів.

 

Кульмінацією більшості уроків є практичні кроки віри. Довіра до Бога виявляється у застосуванні вивченого на практиці.

 

As you start working through the VOLT lessons please log in using your Facebook account.  Once you do this, you answers will be saved. Each time you return to VOLT you will find your previous work within the lessons that you worked on.  If you don't log in, the system cannot save your answers.

 

Повернутися на головну сторінку