02. Як ділитися своєю вірою

«Бо я не соромлюсь Євангелії, бож вона сила Божа на спасіння кожному, хто вірує, перше ж юдеєві, а потім гелленові». 

До Римлян 1:16

Що і чому

 

«І Моїми ви свідками будете» (Дії 1:8). Учні й гадки не мали, що ця обіцянка змінить життя мільйонів. Впродовж століть ті, хто слідували за Ісусом, були Його свідками. Бог використовував їх, щоб змінити суспільства.

 

Сьогодні студенти по всьому світу довіряють Богові, щоб Він промовляв через них. Вони доносять новину про Спасителя, що змінює життя, до своїх друзів та однокурсників. Кожного разу, коли вони свідчать про Христа, то отримують насолоду, що відображає насолоду Отця. У них є честь поділилися новиною, що змінює життя, з іншими.

 

Хоча свідчення про Христа приносить велике задоволення, воно також викликає гострі запитання та страхи. Багато думають, що неготові ділитися своєю вірою. Християни, які так легко розмовляють про спорт, економіку чи моду, відчувають, що ділитися вірою – це щось інше. Вони стикаються з елементом у сучасній культурі, який і породжує ці страхи.

 

Ми знаємо як це мати нагоду розповісти про Христа, але не знати, що сказати. На цьому уроці ми навчимося як ефективно розповідати про Христа і про безкоштовний Божий дар – спасіння. Бог хоче використати вас, щоб розширити Своє Царство та привести інших до нового життя в Христі.

Навчаючись зі Слова

 

Прочитайте Дії Апостолів 8:1-5, 26-40.

натисніть для тексту

 

Текст наводить кілька деталей про Пилипа.

♦ 8:1 – говорить нам, що деякі люди «розпорошилися» через переслідування, а деякі залишилися (апостоли). Коли поєднаємо цей вірш з 4 віршем, то бачимо, що Пилип був серед тих, що розпорошилися. Він не був апостолом. Але у Діях 6:5 про нього сказано, як про повного віри та Святого Духа.

♦ 8:5 – Пилип знав як ділитися Євангелією з іншими. Він активно проповідував Христа.

♦ 8:29 – Бог скерував Пилипа поділитися вірою з кимось, чия культура відрізнялася. Пилип був готовий поділитися Євангелієм з ефіопським вельможею.

 

Яка була роль Бога у цьому випадку?

 

Яка була роль Пилипа у наверненні ефіопського вельможі?

 

Яким було послання Пилипа до ефіопського вельможі? (8:35)

 

Ми хочемо бути як Пилип. Ми хочемо «відкрити свої вуста» і могти привести когось до Христа. Є багато різних шляхів як допомогти комусь повірити в Ісуса.Ми познайомимо вас з одним із них.

 

Засіб: Чотири духовні закони.

 

Бог використовує чотири духовні закони, щоб торкнутися мільйонів людей і допомогти їм зрозуміти Євангеліє. Перегляньте це коротке відео, в якому студенти з Філіпін розповідають як вони благословилися цим посланням.

 

Якщо у вас ще немає копії чотирьох духовних законів, завантажте його своєю мовою з.  www.4laws.com

 

Ви також можете завантажити додаток «God Tools», тобто чотири духовних закони в електронній формі. www.godtoolsapp.com

 

Послання чотирьох духовних законів є просте. Йде мова про головні теми, які необхідно знати людям, щоб повірити в Христа.

 

В цьому відео ви побачите короткий огляд застосування цього засобу Євангелізації.

 

З’єднуючись з істиною

 

Навчання через повторення

 

Більшість професій вимагають повторення. Перед великою грою завжди йдуть великі тренування. Музиканти роблять репетиції знову і знову перед концертом. Наступне відео розповідає про сучасні засоби, які використовуються в кіноіндустрії, щоб приготувати всіх до складних зйомок.

 

Як таке «передуявлення» допомогло актору Кіану Рівзу приготуватися до своєї роботи?

 

Як скрупульозна праця «передуявлення» впливає на кінцевий продукт в театрі?

Передуявлення до фільму «Матриця. Перезавантаження» наочно показує силу симулятора. Після того як актори та знімальна команда зрозуміли сцену та навіть потренувалися подумки, кожен вийшов на знімальний майданчик вже готовим до своєї ролі. Симулятор дозволяє акторам детально розібрати особливо складні моменти зйомок. Через таку добру підготовку кожен актор краще гратиме свою роль.

 

Ви можете потренуватися в симуляторі за домогою чотирьох духовних законів, практикуючись з віруючим. Симулятор дасть вам змогу уявити як це буде ділитися Євангелією по-справжньому.

 

Є одна важлива інструкція, яку необхідно розповісти своєму напарнику. Він повинен погоджуватися з вашим посланням для того, щоб створити легку ситуацію. Суть практики – навчитися користуватися цим засобом.

 

Потренуйтеся з другом.

 

Разом попрацюйте над презентацією Євангелія від початку до молитви покаяння.

 

По завершенню обговоріть як все пройшло.

Практичні кроки

Ви прочитали чотири духовні. Ви намалювали його, вивчивши всі кроки. Тоді потренувалися. Тепер настав час поділитися Євангелієм.

 

Ви можете питати себе: «Як мені почати розмову з кимось і перейти до Євангелія?» Є кілька простих способів. Зустріньтеся з другом чи однокурсником. Скажіть, що ви дізналися щось, що допомогло вам знати Бога особисто і ви хочете поділитися цим. Дайте знати, що вам також цікава їхня думка щодо цього. Це все. Тоді зробіть крок віри і Бог поведе вас.

Поділіться ЧДЗ з кимось.

 

Пам’ятайте, що успіх благовіщення полягає в активному проповідуванні Євангелія у силі Святого Духа, покладаючи результат на Бога.

 

Розмірковуючи про вивчене

 

Тепер, коли ви поділилися Євангелією за допомогою ЧДЗ, настав час оцінити те, що ви вивчили. Виділіть час, щоб записати, що пройшло добре. Також запишіть те, що могло би пройти краще.

 

На цьому уроці ми зосередимося на засвоєнні матеріалу за допомогою одного методу. Хоча ми знаємо, що існує багато різних методів та засобів, серця людей неможливо завоювати через методи і матеріали. Люди відгукуються на служіння Святого Духа, Який використовує Боже Слово і різні методи, щоб привести їх до Христа.

 

«А коли з'явилась благодать та людинолюбство Спасителя, нашого Бога, Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим».

До Тита 3:4-5

 

Додаткові матеріали лише для вас

 

Перегляньте демонстрацію «GodsTools»: https://www.youtube.com/watch?v=iyCT9vhOcbI

 

Кілька років тому один студент з Ґани був у схожій ситуації з вами. Йому було важко ділитися своєю вірою. Тепер він так згадує той момент.

 

Перегляньте відео за посиланням:   https://www.youtube.com/watch?v=4Lqh8IoViJQ

Click for MEDIA CREDITS


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.