Tips for working with VOLT – UKR

Поради для роботи з фоллов-апами програми ВОЛЬТ

Павло називав себе «мудрим будівничим», який знав, що робить. Ми хочемо бути, як і він, служачи Господу.

Ставте запитання та будьте зацікавленими

Урок пропонує чимало запитань. Ваш учень повинен відповісти на кожен з них. Нехай він детально вивчить текст та сам знайде істину. Слухаючи відповідь учня, будьте зацікавленими. Шукайте того, у що вони справді вірять. Урок пройде добре, якщо ваш учень буде багато говорити на уроці. Дізнавайтеся те, що ваш учень справді думає, а тоді скеровуйте його до Слова Божого. Нехай Слово посіє своє зерно.

По черзі читайте Біблійні вірші

Найважливіша частина кожного уроку – це Біблія. Переконайтеся, що ваша дискусія пов’язана з Божим Словом. Попросіть учня зачитати деякі уривки вголос. Ви можете прочитати й інші уривки також. Тексти доступні на самому уроці, або ж є посилання на них.

Відпочиньте та насолоджуйтеся відео

Кожен урок має принаймні один відеокліп. Ці короткі наочні презентації додають різноманітності до вашого інтерактивного спілкування. Деяким людям дуже сподобається, що матеріал містить відео ресурси. Інші, можливо, будуть менше вражені. Це очевидно, що ми працюємо з різними людьми. Виділіть час, щоб насолодитися відео повідомленням.

Як щодо вправ «заповніть пропуски»?

Те, як ви працюєте з таким типом вправ, абсолютно залежить від вас. Ви можете просто обговорити ваші відповіді. Можете їх записувати. Вибір за вами!

Малюйте ілюстрації та закарлючки

У кожного є свій особистий стиль. Якщо ви хочете малювати чи проілюструвати урок – БУДЬ ЛАСКА. Нехай ці уроки стануть ВАШИМИ. Вкладіть у них вашу особистіть. Поділіться своїм серцем. Якщо вам легше працювати з ручкою та аркушем – жодних заперечень!