Keys to a good small group – UKR

Ключ до створення сприятливого середовища

Пропланувавши зустріч, ви можете створити правильно атмосферу.

Місце:

Проводьте зустріч у неформальному, але зручному місці. Можна зустрічатися в кімнаті одного з учасників групи, якщо його сусіди по кімнаті не заперечують. Такі місця, як церква, можуть дещо відлякувати нових учасників. В свою чергу, аудиторії можуть бути зручними у розташуванні, але їм бракуватиме затишності, що не сприятиме спілкуванню.

Час:

Виберіть зручний для всіх час. Переконайтеся, що учасники групи в цей час вільні і не мають нічого запланованого. П’ятниця ввечері може бути карще часом для відпочинку і розваг, ніж для малої групи.

Розташування меблів:

Розташуйте меблі таким чином, щоб всі сиділи в купі. Найлегше це зробити, створивши коло. Переконайтеся, що всі сидять на доступній відстані одне від одного, можуть добре чути і бачити всіх учасників, але не надто близько, щоб не порушувати особистий простір.

Відволікання:

Зустрічайтеся у приміщенні, де різні відполікання мінімалізовані. Встановіть звичку відкладати мобільні телефони під час вивчення. Причепіть оголошення, щоб люди не стукали у двері.

Частування:

Забезпечте частування (особливо у перші тижні), щоб створити затишну атмосферу та чимось зайняти людей на початку зустрічі. Люди зазвичай краще спілкуються, якщо є їжа. Повірте на слово, що це вартує інвестицій. З часом деякі учасники групи почнуть допомагати з цим.

Освітлення:

Переконайтеся, що освітлення є добрим і створює приємну атмосферу. Ніхто не повинен сидіти на сонці чи навпроти яскравої лампи. В той же час уникайте приміщень, на кшталт катакомб. Ви розвиваєте стосунки, а не переглядаєте фільм.

Біблії:

Біблії можна завантажити на смартфони чи планшети. Підкажіть як це зробити тим, хто не знає. Оберіть один певний переклад Біблії.