Elements of Effective Discipleship – UKR

Елементи успішного учнівства

Хоча учнівство не можна звести до формули, проте є основні елементи, які варто враховувати. На цьому уроці ми згадували чотири.

Залучайте свого учня до місії.

Учнівство активне. Віроцентричне. Воно включає постійний вияв послуху. Комфортне учнівство – це особисті розмови про «ідеї» віри. Натомість біблійне учнівство застосовує ці ідеї на практиці. Нам треба пам’ятати, що те, що ми робимо з нашими учнями, вони робитимуть зі своїми учнями.

Будьте прикладом християнського життя.

Коли йде мова про праведне життя, праведні вчинки і поведінку, то ми засвоюємо більше з того, що бачимо, аніж з того, що вивчаємо. Бачити праведний приклад – це краще ніж мати багато розмов про праведний приклад. Ідеї та принципи стають зрозумілими лише тоді, коли втілені на практиці у житті. Ваше життя буде прикладом для вашого учня. Запрошуйте його до свого життя. Діліться не лише своїми думками, але й усім життям з вашим учнем.

Будуйте міцні стосунки

Господу приємно, коли Його діти мають міцні стосунки. Через стосунки, які побудовані на любові та довірі, ми багато чого можемо навчитися. Краса учнівства в тому, як воно поєднується з турботою. Пастух з любов піклується про своїх овець. Ми повинні пасти своїх учнів, підбадьорюючи їх, застерігаючи їх та виправляючи їх, щоб допомогти їм стати вірними послідовниками Ісуса.

Регулярно читайте з учнем Боже Слово

Ми повинні постійно перебувати в Божому Слові. Його істина вчить нас як думати, у що вірити і як шанувати Господа. Здорове учнівство завжди пов’язане з вивченням Слова Божого.